Uzaktan Eğitim Programı

 

Uzaktan Eğitim Programı

BrightKids eğitimine ulaşmak artık okula gelmeden de mümkün…

Okullarımızda uyguladığımız programı size bulunduğunuz yerde sunabilmek için geliştirdiğimiz Uzaktan Eğitim Programı’nın üç temel birleşeni var:

  1. İngilizce online eğitim: Yabancı öğretmenlerimiz ile çocuklarımız her gün, günde iki seans ekran üzerinden bir araya geliyorlar. Çocuklarımız 5-6 kişilik sınıflarda yaşlarına uygun dil becerilerini edinirken arkadaşları ve öğretmenleri ile sosyal becerilerini de geliştiriyorlar.
  2. Aktivite kutuları: Okullarımızda yaptığımız yaratıcı sanat, düşünme becerileri, dokunarak matematik, okuma yazma hazırlığı gibi aktiviteleri evinizde de yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir kutunun içinde size gönderiyoruz. Kutunun içerisinde gelen haftalık>günlük programınız sayesinde çocuğunuz için ideal bir günlük rutin oluşturmanıza da destek oluyoruz.
  3. Uzaktan eğitim portalı: Günlük programınızdaki bazı aktiviteleri yapmak için öğretmen rehberliğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu rehberliği sizlere kendi öğretmenlerimizin çektikleri videoları zahmetsizce görüntüleyeceğiniz eğitim platformumuzdan sunuyoruz. Sürpriz içerikleri de bulacağınız portalımıza https://athome.brightkidspreschool.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen okulumuzla +90 544 324 7040 no’lu telefondan veya https://athome.brightkidspreschool.com/ sayfamızdan iletişime geçiniz

Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.