Veli Bilgilendirme

Veli Bilgilendirme

BrightKids Anaokulu olarak veli bilgilendirme süreçlerinde sıkı bir iletişimin yararlılığına inanıyoruz. Günlük işleyişte velilerimiz her zaman çocuklarıyla ilgili her konuda okul yetkilileriyle iletişime geçebilirler. Ancak öğretmenlerimizin çocuklarımızla geçen yoğun program ve sorumlulukları buna izin vermeyebilir. Bu noktada okul yöneticileri ve ön büro çalışanları aradaki köprü iletişimi memnuniyetle sağlarlar.

Veliler İle İletişim

Okulumuz tarafından yapılacak tüm duyurular, uyarılar ve hatırlatmalar velilerimize e-mail veya veli telefonlarına yüklediğimiz aplikasyon aracılığıyla ulaşır. Mobil aplikasyon velilerimizle aramızdaki en önemli iletişim aracımızdır.

Mobil Uygulama İle;

Günlük raporlar, duyurular, hatırlatmalar,
Çocuklarımızın gün içinde yaptıkları aktivitelerin resimleri,
Gezi izin onayları,
Yemek listeleri,
Aylık bültenler… vb velilerimize ulaştırılır.

Pedagoji

Her çocuğun sosyal, duygusal, bilişsel ve fiziksel gelişimi beden sağlığı kadar önemlidir.

BrightKids’de çocuklarımızın gelişim aşamaları her alanda dikkatle gözlemlenirken, öğretmen ve psikolog görüşleri velilerimizle yıl içerisinde iki kez yapılan birebir dönem sonu toplantılarında paylaşılır.

Okullarımızda pedagoji servisi, eylül ayından mayıs sonuna kadar yıl boyunca velilerimizin çocuklarıyla ilgili soru, sorun ve paylaşmak istedikleri her türlü bilgi için kapılarını açık tutar.

BrightKids’de Beslenme

BrightKids’de tüm yemeklerimiz okulumuzda, geleneksel tarifler kullanılarak aşçılarımız tarafından ve asgari seviyede şeker kullanılarak yapılmaktadır. Yemeklerimizde mevsimin taze sebze-meyvelerini kullanırız ve paketlenmiş, dondurulmuş gıdaları kesinlikle kullanmayız.

Okul Servisi
Okulumuzda servis hizmeti verilebilmektedir. Servis hizmetimiz ve güzergahlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen okulumuz ile iletişime geçiniz.

Sağlık Uygulamalarımız
Çocuklarında enfeksiyon ve virüs şikayetleri olması durumunda velilerimizin çocuklarını okula getirmemelerini ve okulumuzu durum hakkında bilgilendirmelerini rica ederiz.

Aşağıdaki rahatsızlıkları yaşayan çocuklarımız okula kabul edilmeyecektir.

İshal ve/veya Kusma
Son ishal veya kusma vakasının üzerinden 48 saat geçmeden önce çocuklarımızın okula getirilmemesi gerekmektedir.

Bulaşıcı Hastalıklar
Su çiçeği, kızamık, kabakulak gibi bulaşıcı hastalıkların tüm semptomları ortadan kalkmadan çocuklarımızın okula getirilmemesi gerekmektedir.

Konjonktivit
Çok bulaşıcı bir göz hastalığı olan konjonktivit’in temel belirtileri gözün beyaz kısmının kızarması ve gözde batma hissidir. Bu durumdaki çocuklar okula kabul edilmeyecektir.

Ateş
38 derece ve üzeri ateşli çocuklar okula Kabul edilmeyecektir. Bu seviyelere ulaşan ateşi olan çocuğunuzu lütfen ateşi normalleştikten sonra 24 saat bekleyerek okula getiriniz.

Bit
Lütfen özel şampuan ve kimyasal ilaçlar kullanarak çocuğunuzun saçının bitlerden tamamen temizlendiğinden emin olduktan sonra çocuğunuzu okula getiriniz.

Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.