Mommy And Me


Mommy And Me

Mommy and Me programı 1-2 yaşındaki çocuklarımız ve anneleri için hazırlanmış olan özel bir programdır.

Haftada bir kez biraraya geliriz ve bu seansta bebek sahibi olmanın keyfini bir grup içerisinde yaşarız. Aktivitelerimiz arasında çocuklarımızla birlikte şarkılar söylemek, oyunlar oynamak, birlikte aktif hareket etmek ve materyaller üretmek yer alır. Tüm bu aktiviteleri çocuklarımızın dil gelişmini destekleyen seviyede İngilizce dilinde yaparız.

Mommy and Me sınıflarımızdaki erken öğrenme deneyimlerimiz sayesinde çocuğunuzun zihinsel gelişimine katkı sağlayabilir, zihinsel gelişim en önemli belirleyicilerinden olan kelime öğrenimini arttırabilir, kaba ve ince motor becerilerini ve hatta sosyal becerilerini geliştirebilirsiniz.

Miniklerimiz için mükemmel fırsatlardan biri olan Mommy and Me sınıflarımızdan birine katılarak çocuğunuzun diğer çocuklarla etkileşiminden aldığı keyfi yaşayabilir ve aynı zamanda diğer annelerle iletişim kurabilirsiniz.

Miniklerimiz müzikle hareket etme ve şarkı söyleme, oyun materyalleriyle oynama, rol yaparak, oynayarak İngilizce öğrenme etkinliklerinden keyif alacaktır.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.