Kayıt Bilgileri

Sevgili Ebeveynler,

Okulumuza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Çocuğunuz için doğru okulu bulmak çok önemli bir karar. BrightKids Okullarının sizin ve çocuğunuz için doğru tercih olduğunu anlamak amacıyla öncelikle internet sayfamız ve sosyal medya kanallarımızdaki bilgileri incelemenizi tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgi edinmek ve başvuru için lütfen başvuru formunu doldurarak veya aşağıdaki telefon numaralarından arayarak bize ulaşanız.

Başvuru sürecimiz okulumuza ilk defa başlayacak çocuklar ve aileleri için başvuru formunun doldurulması ve aile ve çocuk ile yüzyüze yapılan tanıma çalışmasından oluşmaktadır. Kabul edilen başvurulardan sonra kayıt yapılabilmesi için aşağıdaki evrakların tamamlanması istenmektedir.

 • Öğrenci nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Öğrencinin velisine ait nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Pasaport aslı ve fotokopisi (Yabancı öğrenciler için)
 • Aşı karnesi
 • Öğrenciye ait vesikalık fotoğraf (4 adet)
 • Başvuru sırasında okuldan alınarak doldurulacak öğrenci tanıma formu ve kayıt formu

Eylül ayında başlayan eğitim yılı için kayıtlarımız şubat ayından itibaren başlamaktadır. Sınıfların müsait olması durumunda dönem içi başvuruları da kabul etmekteyiz. Dönem için yer durumunu öğrenmek için lütfen ilgilendiğiniz okulumuz ile iletişime geçiniz.

2021-2022 Eğitim Yılı için okul ücretlerimiz:

 

Fenerbahçe 

Ataşehir  

Ç.Havuz

Etiler    

Oyun Grubu (3 gün) 

23.100 TL

24.500 TL

27.500 TL

30.000 TL

Oyun Grubu (5 gün) 

28.200 TL

30.000 TL

33.000 TL

36.000 TL

Yarım Gün Anaokulu

36.000 TL

39.000 TL

43.500 TL

48.000 TL

Tam gün anaokulu ve anasınıfı 

45.000 TL

52.500 TL

58.000 TL

68.000 TL
 • KDV (%8), okul yemekleri, saha gezileri, veli iletişim uygulaması, kırtasiye okul ücretine dahildir.
 • Mad Science ve Bale seçmeli programları okul ücretine dahil değildir. Bu programların ücretleri Ekim-Mayıs ayları boyunca tahsil edilmektedir.
 • Kardeş İndirimi: İkinci çocuk için %10 indirim
 • Peşin Ödeme: %5 indirim (Eğitim yılı başlamadan önce kayıtlarda EFT ile ödemede geçerlidir)
 • BrightKids yukarıdaki fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Güncel fiyatları başvuru aşamasında okulunuzdan öğreniniz.
Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.