Anaokulu Programları


Anaokulu Programları

Oyun oynamak ve çevreleriyle iletişim kurmak anaokulu yaş grubu çocuklarının önde gelen gelişim ihtiyaçlarındandır. Oyun oynamak öğrenmenin temelini oluşturduğu gibi, çocukların kendilerini tanımaları, hayal kurmaları, problem çözmeleri gibi çok önemli becerileri kazanmalarını da sağlar. İletişim kurmak ise meraklarını gidermek için bir ihtiyaç olduğu gibi dünyanın nasıl işlediğini ve kendilerinin bu koca dünyadaki yerlerini anlamalarını sağlar.

BrightKids Anaokulu eğitim programları her çocuğun ihtiyaçlarına ve bireysel farklılıklarına hizmet edecek şekilde dizayn edilmiştir. Programlarımızda oynarken öğrenmek ve ikinci yabancı dil kazanımı ile desteklenen bilişsel gelişim fırsatları öne çıkmaktadır.

Okullarımızda çocuğunuzun deneyimlerini nelerin oluşturacağını özetlersek… Bir dünya dolusu eğitim materyali, yaratıcı fikirler, yaşıtlarıyla olumlu ilişkiler kurma becerisi, sorumluluk alma ve arkadaşlık ilişkileri geliştirmeyi öğrendikleri sevgi dolu bir ortam.Günlük Program

Günlük programımız öğretmenin yönlendirdiği aktiviteler ve çocukların seçtiği aktivitelerle dengelenmektedir.

Günümüze çocuklarımızın arkadaşlarıyla biraraya gelerek İngilizce günaydınlaştıkları ve sohbet ettikleri çember zamanıyla başlarız. Ardından çocukların kendi seçtikleri blok lego köşeleri, su oyunları, drama oyunları, sanat ve yazma aktivitelerinden biriyle İngilizce olarak devam ederiz. Bu aktivitelerin bir kısmını yıl boyunca hava durumu elverdiği ölçüde dış mekanlarımızda gerçekleştiririz.

Günde iki kez spor salonu ya da oyun alanımızda vakit geçiririz.

Ev tarzı yaklaşımla aşçılarımız tarafından hazırlanan sabah ve öğleden sonra atıştırmalıklarımız ile sağlıklı biçimde besleniriz. Öğlen beslenmesinden sonra sessiz bir okuma zamanımız olur ve canlı aktivitelerimize kaldığımız yerden devam ederiz… Şarkılar söyleriz, parmak oyunları öğreniriz ve tüm grup için ders olarak düşünme becerileri, okuma yazmaya hazırlık çalışmaları, yaratıcı drama, matematik ve eğlenceli bilim etkinlikleri yaparız.

Daha fazla bilgi için lütfen okulumuz ile iletişime geçiniz.
 

Program SaatleriYARIM GÜN PROGRAMI
 
9.00 - 13.00

TAM GÜN PROGRAMI
 
9.00 - 16.00

UZUN GÜN PROGRAMI
 
9.00 - 17.30

 

 

Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.