Etiler Brightkids

BrightKids Okulları Etiler Anaokulu ile 2020 yılında İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermeye başlıyor.

10 yılı aşkın süredir İstanbul Anadolu yakasında Kaliforniya/ABD erken çocukluk müfredatını takip eden tam zamanlı İngilizce programı, bu programı sevgi ve beceri ile uygulayan tecrübeli ekibi ile anaokulumuz Mart 2020’den itibaren yeni adresinde hizmet vermeye başlıyor.

BrightKids Etiler Anaokulu yeni lokasyonunda 1-6 yaş arasındaki çocuklara uygun programlar sunmaktadır. Diğer tüm okullarımızda olduğu gibi BrightKids Etiler Anaokulunun eğitim dili İngilizcedir ve okullarımızda hem Türk hem de yabancı çocuklar eğitim almaktadır.

1-2 yaş çocuklarımıza uygun ebeveynli atölye çalışmaları ve temalı oyun grupları programlarımız ile çocuklarınız eğlenceli zaman geçirirken, yeni becerilerini keşfeder ve ilk sosyal bağlarını kurmaya başlar. 3 yaştan itibaren BrightKids Etiler Anaokulunda yarım gün ve tam gün anaokulu programlarımız sunulmaktadır. İlköğretime hazırlık sınıfımız ise çocuğunuzun okullaşması için gerekli tüm bilgi ve becerileri kazandırarak onu başarılı bir okul hayatına hazırlamaktadır.

Çocuklarımıza mezuniyetleri itibariyle kazandırılan akademik ve sosyal beceriler yerel ve uluslararası ilköğretim kurumların beklediği becerileri karşılamaktadır. Böylece okulumuzdan mezun olan çocuklarımız eğitimlerini gerek Türkiye’de gerekse de yurt dışında devam ettirebilirler.

Okulumuz Etiler ve Levent bölgesindeki anaokulları arasında en geniş bahçe alanlarından birine sahip olması sayesinde çocuğunuzun özgür ve mutlu bir çocukluk yaşamasının en büyük destekçisi olacaktır.

BrightKids Etiler Anaokulunun İstanbul Avrupa yakasının en merkezi ve erişilebilir lokasyonunda, dışarıdan güvenlikli ve içeride geniş ve özgür alanlar sunması okulumuz için diğer bir önemli tercih nedenidir.

Merkezi lokasyonu sayesinde Etiler, Levent, Akatlar, Ulus, Nispetiye, Arnavutköy, Bebek, Kuruçeşme, Balmumcu ve Maslak semtlerinden ulaşımın son derece kolay olduğu okulumuzun lokasyonuna buradan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak ve Etiler Anaokulumuzu ziyaret etmek için yandaki ikondan ulaşacağınız iletişim formunu doldurabilir veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.