Hakkımızda


Okulumuz

BrightKids kuruluşundan bu yana bulunduğu lokasyonlarda en çok tercih edilen ve tavsiye edilen anaokullarının başında gelmektedir. Kaliforniya/ABD erken çocukluk eğitim modeli üzerine kurulu modern müfredatımız ve bu müfredatı sevgi ve beceri ile uygulayan tecrübeli ekibimiz başarımızın temel kaynaklarıdır.

Anaokullarımızda hem Türk hem de yabancı ailelerimizin çocuklarına eğitim sunmaktayız.

Küçük gruplarımız sayesinde programlarımız her bir çocuğumuzun güçlü yanlarını desteklemekte ve gelişim ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Okullarımızda çocuğunuzun deneyimlerini nelerin oluşturacağını özetlersek… Bir dünya dolusu eğitim materyali, yaratıcı fikirler, yaşıtlarıyla olumlu ilişkiler kurma becerisi, sorumluluk alma ve arkadaşlık ilişkileri geliştirmeyi öğrendikleri sevgi dolu bir ortam.


Felsefemiz

Erken çocukluk eğitiminde öncelikli amacımız çocukların mutlu olmaları, okulda eğlenmeleri ve kendilerini güvende hissetmeleridir. Onlara sağladığımız yaratıcı ortamın ve öğretmenlerinin desteği ile problem çözme, karar verme gibi erken yaş düşünsel becerilerini elde etmelerini sağlarız ve öğrenme isteklerini pekiştiririz.

Bize göre bir anaokulu programı sınıfta yapılacakların yazılı formatından çok daha fazlasıdır. Biz öğretmek için her fırsatı kullanırız ve programlarımızı sınıf içinde yapılacakların çok ötesine, yemek salonumuza, oyun saatlerimize, eğlence ve hatta şarkılarımıza bile taşırız. Öğretmek için sınıflara girmeyi beklemeyiz ve hiçbir fırsatı kaçırmayız.

Misyonumuz

Misyonumuz; çocuklarımızın iki dille yetişerek hızla globalleşen dünyayı anlayabilen ve uyum sağlayabilen, çok kültürlü, özgüveni sağlam bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamaktır.


Kurucumuz Gülay Şengül Yağmur

BrightKids Uluslararası Anaokulu’nun kurucusu Gülay Şengül Yağmur 2001 yılında Çukurova Üniversitesi Yabancı Diller İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

2007 yılına kadar Adana, Ankara ve İstanbul Ataşehir ve Ümraniye’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli okullarda İngilizce öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra ailesiyle Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşmiştir. Duquesne Üniversitesinden ‘Instruction and Leadership in Education’ alanında yüksek lisans diploması almıştır. İngilizce’nin ikinci dil olarak öğretilmesi, erken yaşta yabancı dil edinimi ve teknolojinin ikinci dil eğitimine entegrasyonu konularında uzmanlaşan Gülay Şengül Yağmur’un İngilizce eğitiminde programlama ve müfredat oluşturma alanlarında çok sayıda çalışması mevcuttur.

2 çocuk annesi olan Gülay Şengül Yağmur, Türkiye’ye döndükten sonra çocuklarının İngilizce iletişim becerilerini aktif tutmak amacıyla girdiği anaokulu arayışı sonucunda İngilizce eğitim veren bir anaokul olarak BrightKids Uluslararası Anaokulu’nu kurmuştur.

2011 yılında Fenerbahçe’de açılan BrightKids Anaokulu bugün İstanbul Avrupa yakasında Etiler ve Anadolu yakasında Ataşehir ve Çiftehavuzlar’daki okullarıyla da hizmet vermektedir.

Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.