Fenerbahçe BrightKids

BrightKids Fenerbahçe Anaokulu 2011 yılından bu yana faaliyet göstermektedir ve ilk BrightKids okuludur. Okulumuzda anneli ve bireysel oyun grupları, yarım gün anaokulu programları, tam gün anaokulu programları ile ilköğretime hazırlık anasınıfı programları sunulmaktadır.

Küçük grupları, tek katlı olması ve içerisinde bulunduğu TİBAŞ sitesinin geniş yeşil alanları ile okulumuz küçük yaştaki öğrencilerimize ev ortamı sıcaklığı, rahatlığı ve güven hissi vermektedir. İlkokul ile başlayacak uzun eğitim yıllarına çocuğunuz BrightKids Fenerbahçe’de mutlu, güvenli bir başlangıç yaparken okullu olma becerilerini de güçlü bir şekilde kazanmış olacaktır.

Cemil Topuzlu Caddesi üzerindeki TİBAŞ Dalyan Sitesinin içerisinde yer alan anaokulumuz başta Feneryolu, Fenerbahçe, Caddebostan, Moda ve Fikirtepe olmak üzere Kadıköy’ün pek çok semtinden ve Acıbadem, Koşuyolu semtlerinden kolayca ulaşılabilen bir konumdadır. Detaylı bilgi almak ve Fenerbahçe Anaokulumuzu ziyaret etmek için yandaki ikondan ulaşacağınız iletişim formunu doldurabilir veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.