Örnek Bir Günümüz

BrightKids ailesi olarak örnek bir günde neler yapıyoruz? Hergün farklı program ve aktivitelerle günümüze neşe ve hareket katmaktan çok hoşlansak da, günlük rutinlerimizi ve gün akışımızı korumayı tercih ediyoruz.

Aşağıda tipik bir BrightKids örnek gün akışını bulabilirsiniz ve aktivitelerimizle ilgili daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

09:00
Okula geliş ve kahvaltı

09:30 – 10:00
Çember Zamanı
Öğrencilerimizin kahvaltı sonrasında sınıflarında biraraya gelerek çember şeklinde oturup, günaydın şarkılarıyla selamlaştıkları güne başlama seansıdır.

10:00 – 12:00
Günlük Aktivite, Açık Hava Oyunları ve Spor
Bu saatler öğretmenlerimizin haftanın temasına uygun, zengin BrightKids aktivitelerinden o gün için planlanmış olan aktiviteye ayırdıkları saatlerdir. Bunlar Dokunarak Matematik, Yaratıcı Drama, Eğlenceli Bilim, Hikaye Zamanı, Mutfak Atölyesi, Düşünme Becerileri, Şarkı Zamanı aktivitelerinden bazılarıyla bahçe ve spor etkinlikleri olabilir.

12:00 – 13:00
Öğle Yemeği Saati ve Hijyen

13:00 – 14:30
Uyuyan Miniklerimiz için Uyku, diğerleri için Sakin Etkinlikler Zamanı

14:30 – 15:00
Uyanma ve Atıştırma Saati

15:00 – 16:00
Öğleden sonra Aktivitesş Günün bu saatleri öğrencilerimizle sabah yaptığımız aktivitelerin devamını ve günü sonlandırdığımız hoşçakal etkinliklerini kapsar.

16:00 – 17:00
Velilerin Gelişi / Müzik / Serbest Oyun /
Bahçe Zamanı Velilerimizi beklerken, müzik dinleyip bazen dansla eşlik ettiğimiz, serbest oyun etkinlikleriyle vakit geçirdiğimiz zamandır.

Gönderiliyor...

Sizi Arayalım

Lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın ve sizi ilk fırsatta arayalım

Kişisel Veri Prosedürümüz


Gizlilik İlkelerimiz:

Velilerimizin, potansiyel velilerimizin ve sitemiz üzerinden iş başvurusunda bulunan sitemiz kullanıcılarının bilgilerinin güvenliği SSL Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir. Kişisel verilere erişim sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi yetkili çalışanlarına açılmış durumdadır. İnternet sitemiz üzerinden veya diğer kanallardan bizimle paylaşılan kişisel bilgiler sadece BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi tarafından veya şirketimizin ileride iştirak edeceği işletmeler tarafından kullanılabilir.

Kişisel Veri Tanımı:

Kişisel Veri tanımımız 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yapılan tanım ile uyumludur. Bu kanuna göre kişisel veri, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgiyi ifade etmektedir. Kişisel veriden söz edebilmek için, verinin bir gerçek kişiye ilişkin olması ve bu kişinin de belirli ya da belirlenebilir nitelikte olması gerekmektedir.

Kişisel Veri Kullanım Amacımız:

Şirketimiz ile paylaştığınız kişisel verileri kullanma amacımız okullarımız tarafından sunulan hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ve yapılan güncellemeler hakkında haberdar etmektir. Ayrıca okullarımız hakkında veya okul tercihlerinizi şekillendiren nedenler hakkında değerlendirme yapmak amacıyla sizlerle iletişime geçebiliriz. Kullandığımız iletişim yöntemleri çoğunlukla telefon, sms, eposta, mektup olmaktadır.

BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kişisel verilerinizi hukuka ve dürüstlük kuralının öngördüğü biçimde, işlenme amaçları ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak, doğru ve güncel olarak, belirli açık ve meşru amaçlar ile işlemeyi taahhüt etmektedir.

Kişisel Veri Sahibi Olarak Haklarınız:

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte bulunan diğer mevzuat çerçevesinde kalmak kaydıyla kurumumuz ile yazılı veya sözlü iletişim kurarak kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerinizin silinmesini isteme haklarına sahipsiniz. Bu haklarınızı kullanma konusunda BrightKids Eğitim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi sizler ile işbirliği yapmayı ilke edinmiştir.